close
تبلیغات در اینترنت
چیدمان داخلی

تعمیرات دستگاه کپی انواع مختلفی دارد که هرکدام برای تعمیرات، تیم مخصوص خود را می طلبد؛ چون اصولاً برندهای متفاوت از قطعات و ساختار یکسان در ساخت دستگاه کپی خود استفاده نمی کنند؛ بنابراین با توجه به نوع خرابی و مشکل به وجود آمده، تیم متخصص، آن را رفع می کند . مرکز تعمیرات کپی با استفاده از تیمی مجرب و کاردان به منظور انجام این امور، آماده ی خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

همان گونه که مستحضر هستید تاکنون شرکت های مختلف به تولید دستگاه کپی پرداخته اند. از جمله معروف ترین این برندها می توان به دستگاه کپی شارپ ، کونیکا مینولتا و ریکو، توشیبا ، زیراکسو… اشاره کرد. مرکز تعمیرات کپی تعمیرات انواع این برندها را به صورت تخصصی و به کمک متخصصین این حوزه انجام می دهد. مرکز تعمیرات کپی ، انواع تجهیزات و ابزارآلات مورد نیاز  را در اختیار متخصصین قرار داده است تا مشکلی در تعمیرات نداشته و تعمیرات دستگاه کپی  را به بهترین شکل و با بهترین امکانات انجام دهند.

برخی از واحدهای تعمیرات کپی عبارتند از :  مرکز تعمیرات کپی شارپ/ مرکز تعمیرات کپی توشیبا/ مرکز تعمیرات کپی ریکو / مرکز تعمیرات کپی کانن و … جهت آشنایی با خدمات هر بخش روی لینک واحد مورد نظر کلیک کنید. مرکز تعمیرات کپی در این بخش واحدهای تخصصی تعمیرات دستگاه کپی را به کاربران معرفی خواهد نمود.

 

آیا مکان قابل اطمینانی برای تعمیرات دستگاه کپی وجود دارد؟
آیا فتوکپی سوخته قابل تعمیر است ؟
طول عمر دستگاه کپی تعمیری چقدر است ؟
هزینه ی تعمیرات فتوکپی چقدر است ؟
چقدر زمان می برد تا فتوکپی تعمیر شود ؟
قیمت دستگاه کپی تعمیراتی چقدر است ؟
ارزانترین مکان برای تعمیرات فتوکپی ؟
دستگاه کپی چگونه خراب می شوند ؟
جلوگیری از احتمال خرابی دستگاه کپی ؟
کدام قسمت دستگاه کپی بیشتر آسیب می بیند ؟
برای سالم نگه داشتن دستگاه کپی چکار کنم ؟
میزان ساعت استفاده از دستگاه کپی در روز ؟

 

 

تعمیرات دستگاه کپی با راهکارهای نوین علمی در نمایندگی کپی انجام می گردد .  اساس فرآیند فتوکپی به این صورت است که ابتدا بر روی غلتک نواری یا استوانه درام یکبار الکتریسیته یکنواخت ساکن 600 تا 700 ولتی توزیع می شود. سطح غلتک با هادی های نوری آلی با بار منفی پوشیده شده است . در این دستگاه از نور بهره برده می شود و به همین دلیل است که به آن دستگاه فتوکپی هم گفته می شود. باریکه نور شدیدی از کاغذی که روی شیشه دستگاه کپی قرار داده شده عبور می کند .

 

 

قسمت های سفید کاغذ نور را منعکس می کند . هنگامی که به نور منعکس شده به سطح درام برخورد کرده آن سطح باردار درام خنثی می شود و سطوح تیره یا همان متن و تصاویر نور را جذب می کنند و نواحی با بار منفی روی ذرام باقی می ماند. پودر سیاه رنگ بسیار ظریفی به نام تونر در درستگاه وجود دارد که بار مثبت شارژ شده اند به بارهای منفی که روی درام باقی مانده اند می چسبند. جایی که کاغذ سیاه است بر روی درام الکتریسیته ایجاد می کند . اما جایی که سفید است ایجاد نمی کند و یک تصویر بر روی آن شکل می گیرد.

تعÙ?Û?رکار تعÙ?Û?رات Ú©Ù¾Û?

سطح کاغذ با الکتریسیته ساکن منفی شارژ می شود و تونر باردار مثبت از سطح درام به سطح کاغذ جذب می شود. کادر فنی مرکز تعمیرات دستگاه کپی با تسلط بر اجزای تشکیل دهنده ی کپی به عیب یابی کامل دستگاه معیوب کاربران مبادرت می ورزند . کارشناسان حرفه ای این مرکز ابتذا به آنالیز دستگاه پرداخته سپس بهترین گزینه برای تعمیر را انتخاب می کنند . بدیهی است همین امر موجب می گردد تعمیرات دستگاه کپی با بهترین کیفیت صورت پذیرد . تعمیرات دستگاه کپی در این مرکز از طریق آپشن های سرویس درمحل و سرویس در مرکز انجام می گردد .

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی یک نهاد جامع و مستقل است که تنها در حوزه دستگاه کپی خدمات رسانی می کند. این مرکز امکانات و تسهیلات بسیار گسترده و مفیدی در زمینه تعمیر دستگاه کپی برای کاربران خود در نظر گرفته است. این امکانات و تسهیلات به راحتی می توانند هر سطحی از نیاز های کاربران را برطرف سازند. هر کاربر می تواند با مراجعه به نمایندگی تعمیر دستگاه کپی پس از دریافت خدمات و سرویس های تعمیراتی، ضمانت نامه های رسمی و کتبی نیز دریافت کند که نشان دهنده کیفیت بالای خدمات رسانی در این مرکز است. در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی نوع دستگاه کپی و برند به هیچ عنوان مطرح و مهم نیست. تعمیر کاران و تکنسین های این مرکز با تکیه بر تجربیات طولانی خود و با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و کارآمد به راحتی می توانند پس از یک عیب یابی دقیق و درست، مسیر تعمیر و ترمیم و تعویض را در پیش بگیرند. همچنین کاربران گرامی می توانند برای تهیه مواد مصرفی مرغوب و سازگار با دستگاه کپی خود، از این درگاه امن و ایمن وارد عمل شوند. جلب رضایت مشتری و رعایت حقوق مسلم او از اصول اولیه خدمات رسانی در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 

مشخصات مرکز تعمیرات دستگاه کپی

مرکز تعمیرات دستگاه کپی با به خدمت گرفتن کادری حرفه ای نسبت به ارائه ی خدمات بازیابی به کاربران اقدام می نماید . یکی از دیگر فعالیت های نمایندگی کپی وارد کردن قطعات اورجینال است . از این رو کارشناسان فنی این مرکز با بکارگیری قطعات اورجینال و تجهیزات پیشرفته به رفع ایراد دستگاه کاربران می پردازند . مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان دو اصل مهم در مرکز تعمیرات دستگاه کپی می باشد . همه ما احتمالا می دانیم که دستگاه کپی چیست و شاید ساده ترین تعریفی که اکثرا می دهند این است که دستگاهی است که با استفاده از آن می توان از برگه ها، اسناد و … رونوشت گرفت.

همین کاربرد ظاهرا کوچک آن را بسیار مهم کرده است . بطوریکه می توانید آن را از وزارتخانه ای در پاتخت تا روستایی دورافتاده بیابید. ارائه ی خدمات نرم افزاری و تعمیر تخصصی قطعات از جمله خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی دستگاه کپی می باشد . با کلیک روی لینک مشخصات مرکز تعمیر دستگاه کپی می توانید اطلاعات مفیدی در این حیطه به دست آورید .

 

 

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی با تیمی از مجرب‌ترین و متعهدترین کارشناسان و استفاده از به‌روزترین و نوین‌ترین تجهیزات تعمیر در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی را به کاربران دستگاه‌های کپی ارائه نماید. برخورداری مرکز تعمیرات کپی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های عیب‌یابی و تعمیر سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه‌های کپی در کمترین زمان و به دقیق‌ترین شکل انجام پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه -بر اساس عیب یابی انجام شده،- انتخاب و اِعمال گردند.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته‌ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی فراهم گشته است. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی (جز مواردی معدود نظیر شارژ کارتریج و …) مشمول گارانتی و ضمانت است.

واحدهای تعمیرات کپی

واحدهای تعمیرات دستگاه کپی به صورت کارگاه های مجزا طراحی شده است . این کارگاه ها به ابزارآلات تعمیر مدرن تجهیز شده است . نمایندگی کپی با طراحی پارت های تفکیک شده تخصصی ترین تعمیرات را به کاربران گرامی ارائه می دهد . طراحی واحدهای تعمیر موجب گشته تعمیرکاران در هر پارت تعمیرات مربوط به یک محصول را انجام دهند . مبرهن و آشکار است تمرکز بر بازیابی یک محصول سبب افزایش راندمان کار مهندسین می گردد . لازم به ذکر است ، کاربران برای دریافت انواع خدمات ریکاوری باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . کادرفنی مرکز تعمیرات دستگاه کپی پس از اتمام پروسه ی تعمیر به ارائه ی گارانتی نیز مبادرت می ورزند .

فتوکپی ها در دو نوع در بازار موجود هستند , دستگاههای کپی کنسول و دستگاههای کپی رومیزی . انتخاب این محصول کاملا به فرد  و مصرف کاربر بستگی دارد . دستگاه های رومیزی کاست های کاغذ کمتری دارند و همان گونه که از نامشان پیداست  روی میز قرار می گیرند. در مقابل دستگاههای کنسول دارای میز چند کاست کاغذ کاست دستی می باشند . چنانچه شما عزیزان مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی دیگر واحدهای تعمیرات کپی هستید ، می توانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مرتبط با محصول موردنظر گردید .

 

 

 

تعمیر دستگاه کپی  کیوسرا از آن نظر حائز اهمیت است که اختلال در کارایی آن باعث بروز مشکل در روند انجام امور اداری می شود. بنابراین تعمیر این دستگاه مهم است. اما نکته ی شایان ذکر در خصوص تعمیر این دستگاه استفاده از نیروی متخصص می باشد. دستگاه ها ی کپی کیوسرا در مدل های تک کاره و چند کاره عرضه می شوند. تک کاره ها تنها قادر به چاپ برگه می باشند. اما چند کاره ها همان طور که از نام آن ها مشخص است کارایی های دیگری مثل پرینت، اسکن و… را هم دارند. تفاوت دیگر میان این دستگاه ها در خصوص کپی رنگی و سیاه و سفید می باشد. تعمیر دستگاه کپی کیوسرا در انواع مدل ها در این نمایندگی انجام می شود. لازم به ذکر است که این دستگاه ها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و همین امر سبب شده تا تعمیرات آن ها نیاز به مهارت و تخصص بالایی داشته باشد.

دستگاه های کپی به دلیل کارایی زیادی که دارند باعث افزایش سرعت کارها در ادارات و مراکز مختلف شده اند. کیوسرا یکی از برندهای معروف در زمینه ی تولید دستگاه کپی می باشد. استفاده ی بیش از حد دستگاه ها در کارایی آن ها اختلال ایجاد می کند. پیشرفت تکنولوژی سبب شده تا استفاده از این دستگاه امری اجتناب ناپذیر باشد. اگر این دستگاه طی استفاده ی مدام دچار آسیب شود، تعمیر آن امری مهم و ضروری می باشد.

 تعمیر دستگاه کپی کیوسرا و مشکلات آن

دستگاه های کپی به طور کلی در مواردی یکسان با هم به مشکل بر می خورند. در اینجا به بعضی از این موارد اشاره می کنیم. یکی از مشکلات رایج دستگاه های کپی تمام شدن شارژ کارتریج می باشد. اگر خود این قطعه دچار آسیب دیدگی بشود فقط با تعویض می توان کارایی اولیه دستگاه را به آن بازگرداند. ولی اتمام شارژ آن با شارژ مجدد امکان پذیر می باشد. مشکل دیگر  تعمیرات دستگاه کپی گیر کردن کاغذ در آن می باشد که معمولا به دلیل متناسب نبودن سایز کاغذ با دستگاه، اتفاق می افتد. تمام این مشکلات و دیگر عیوب که در این دستگاه پیش می آید در این مرکز قابل تعمیر و ترمیم می باشد.

 

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر دستگاه کپی کیوسرا

این مرکز با بهره مندی از مجرب ترین متخصصان تمام امور مربوط به تعمیر دستگاه کپی کیوسرا را ارائه می کند. تمام عیوب پیش آمده برای دستگاه کپی کیوسرا دراین مرکز قابل حل می باشند. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا شامل تعمیر نقص های دستگاه ، تعویض قطعات ، ترمیم و تعمیر اختلالات پیش آمده می باشد. با مراجعه به این مرکز می توانید دستگاه معیوب خود را تعمیر کرده و آن را با کارایی روز اول  تحویل بگیرید.

 

سرویس در محل تعمیر دستگاه کپی کیوسرا

سرویس در محل دستگاه کپی کیوسرا خدمتی دیگر از این نمایندگی می باشد که برای رفاه کاربران راه اندازی شده است. استفاده از این سرویس به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به جا به جایی دستگاه آن را تعمیر کنید. مراجعه ی  تعمیرکار به محل مورد نظر شما در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی خواهد کرد. تعمیرکاران ما پس از حضور در محل به عیب یابی دقیق دستگاه می پردازند و پس ازآن تعمیرات را شروع می کنند.

 

تعمیر دستگاه کپی کیوسرا

تعمیر دستگاه کپی کیوسرا به دلیل تخصصی بودن از واحد های مجزا تشکیل شده است. استفاده از متخصصان و مهندسان در این مرکز کمک کرده تا تعمیرات در مدت زمان کوتاه و با استفاده از به روز ترین ابزار آلات ارائه شود. دراین واحد هر محصول توسط تعمیرکار مخصوص به خود انجام می شود. لازم به ذکر است که قطعات فرسوده در این مرکز با قطعات اورجینال جایگزین می شوند.

 

نمایندگی کیوسرا و واحدهای تخصصی تعمیرات کیوسرا

نمایندگی کیوسرا در تلاش است تا خدمات خود را در جهت کسب رضایت مشتریان گرامی برنامه ریزی نماید. مدیریت نمایندگی کیوسرا ارکان مشتری مدار را بین کارکنان و پرسنل خود نهادینه نموده است و تمامی پرسنل و کادر فنی این مجموعه ملزم به اجرای ارکان مشتری مدار می باشند. مشتری مداری و توجه به ارکان و اصول مختلف آن و احترام به حقوق موجب گشته است تا نمایندگی کیوسرا همواره در صدر انتخاب کاربران قرار داشته باشد. جهت تماس با نمایندگی کیوسرا و بهره مندی از خدمات مختلف نمایندگی کیوسرا از طریق راه های ارتباطی ذیل اقدام فرمایید.

واحدهای تعمیرات کیوسرا عبارتند از واحدهایی که جهت ارائه ی هرچه بهتر در نمایندگی کیوسرا راه اندازی شده اند. ، همچنین واحد تعمیرات کیوسرا  کارگاه های جداگانه را برای تعمیر محصولات مختلف راه اندازی نموده است.  لوازم وتجهیزات لازم برای تعمیر هر یک از این محصولات تهیه شده و ازکارشناسان زبده و متخصص در تعمیر این محصولات بهره گرفته ایم.

مدیریت مرکز تعمیرات کیوسرا،  به‌روزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز نهاده تا بهترین خدمات، در مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به هموطنان گرامی عرضه گردد. در هر واحد تعمیراتی، تمامی قطعات با ضمانت اورجینال بودن و با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌گردند . این امرکیفیت دستگاه شما را پس از تعمیر افزایش می دهد. جهت آشنایی با خدمات هر واحد روی لینک مربوط کلیک نموده و وارد صفحه ی مربوط به آن شوید.

 

 

 

 

 منبع: کپی ماشین

تعمیرات دستگاه کپی

+ نوشته شده در پنجشنبه 15 آذر 1397ساعت 10:57 توسط دکوری فروشی | | تعداد بازدید : 333
عناوين آخرين مطالب ارسالي
» نمایندگی سامسونگ
» تعمیر دستگاه کپی
» تیشرت این پوشاک جادویی !
» جدیدترین مدل های شلف و باکس دیواری
» نصب و راه اندازی ups
» شلف طاقچه ای و کاربردهای مهم و فراوان آن
» تعمیرات دستگاه کپی
» شلف چیست؟
» شلف دیواری
» دکوراسیون داخلی
صفحات دیگر